Компилиране на mysql-server 5.1 под Debian

Written by

in

Лого на MySQLДнес трябваше да компилирам mysql-server-5.1 под Дебиан. Компилирах го и работи страхотно. Дори написах кратка публикация как може да се компилира бързо и лесно. Статията е качена отново на какво.орг за да бъде по- масово достъпна.

Статията може да бъде изтеглена от тук:

Компилиране на mysql-server 5.1 под Debian

Comments

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *