Наложи ми се днес да добавя locale bg_BG на една машина и да и сетна подразбиращ се locale bg_BG . Става много трудно :)))
dpkg-reconfigure locales
Хайде честито това е 🙂
Наложи ми се днес да добавя locale bg_BG на една машина и да и сетна подразбиращ се locale bg_BG . Става много трудно :)))
dpkg-reconfigure locales
Хайде честито това е 🙂
Вашият коментар