Блога mpetrov.net има да черпи 🙂

Днес случайно реших да видя позицията на „Мартин Петров“ в Гуглата (google) и какво да видя ? ПЪРВА ПОЗИЦИЯ в GooGle за „Мартин Петров“ 🙂 Честито мое малко блогче 🙂 (Търсене в Гоогле за „Мартин Петров“)

Историята на mpetrov.net е следната:
Когато го регистрирах дълго време Гошко(google) не желаеше да обходи градината на блога и реших да попитам Sashix на какво може да се дължи. След спешна медицинска помощ оказана от Sashix всичко се оправи и блога вече беше обходен успешно. След обхождането беше на няколко страници след първата (можеби 2-3(втора-трета)) за „Мартин Петров“.

Измина известно време и баща ми попитал Гошко какво мисли за „Мартин Петров“, а той му отвърнал, че го смятал за сравнително популярен блог и по- точно четвъртия по ред.
Днес забелязвам, че се класира на първа позицията което наистина си е за радване.

PS: Саше, дано има повече хора като теб-> Случка за похвала . Случки като тази заслужават похвала, а не поквара!

Comments

2 responses to “Блога mpetrov.net има да черпи :)”

  1. Аватарът на oleole

    очаква се да почерпи 😛

  2. Аватарът на admin

    Още утре ще се реванширам 🙂
    btw при някои търсения блога не излиза на първо място, но при повечето които направих излиза(не е причина да не почерпя де:) )

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *