Downgrade na Debian 4.0

Днес на една машина се наложи да направя downgrade и реших да напиша малка публикация.

Случвало ли ви се е да инсталирате пакети от testing или Unstable които да ви оплескат системата. В някои случай е възможно и друго решение, но в този случай ще предложа друго решение а именно, downgradе(даунгрейд) до stable.  …

Цялата статия може да бъде прочетена тук: kakvo.org- Интернет речник

Comments

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *