Днес трябваше да компилирам mysql-server-5.1 под Дебиан. Компилирах го и работи страхотно. Дори написах кратка публикация как може да се компилира бързо и лесно. Статията е качена отново на какво.орг за да бъде по- масово достъпна.
Статията може да бъде изтеглена от тук:
Logged in as {{omniform_current_user_display_name}}. Edit your profile. Log out? Required fields are marked *
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Comments are closed.
You must be logged in to post a comment.