Компилиране на mysql-server 5.1 под Debian

Лого на MySQLДнес трябваше да компилирам mysql-server-5.1 под Дебиан. Компилирах го и работи страхотно. Дори написах кратка публикация как може да се компилира бързо и лесно. Статията е качена отново на какво.орг за да бъде по- масово достъпна.

Статията може да бъде изтеглена от тук:

Компилиране на mysql-server 5.1 под Debian

Posted in:

Logged in as {{omniform_current_user_display_name}}. Edit your profile. Log out? Required fields are marked *

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comments are closed.

You must be logged in to post a comment.