Наложи ми се днес да добавя locale bg_BG на една машина и да и сетна подразбиращ се locale bg_BG . Става много трудно :)))
dpkg-reconfigure locales
Хайде честито това е 🙂
Наложи ми се днес да добавя locale bg_BG на една машина и да и сетна подразбиращ се locale bg_BG . Става много трудно :)))
dpkg-reconfigure locales
Хайде честито това е 🙂
Logged in as {{omniform_current_user_display_name}}. Edit your profile. Log out? Required fields are marked *
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Comments are closed.
You must be logged in to post a comment.