Понеже не се разпознава осветяването.
File: /etc/rc.local
xmodmap -e 'add mod3 = Scroll_Lock'
или
#пуска осветяването
xset led on
#спира осветяването
xset led off
Понеже не се разпознава осветяването.
File: /etc/rc.local
xmodmap -e 'add mod3 = Scroll_Lock'
или
#пуска осветяването
xset led on
#спира осветяването
xset led off
Logged in as {{omniform_current_user_display_name}}. Edit your profile. Log out? Required fields are marked *
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Comments are closed.
You must be logged in to post a comment.