Днес си купих нови лещи

Очни лещи
Очни лещи

Очевидно снощи съм изгубил едната си леща, но чак днес сутринта разбрах за това. Наложи се да отида да си купя нови лещи.  Със 300 зора докато намеря опаковките на старите лещи, че не можах да си намеря рецептата за тях. Лещите струваха 2×10лв.=20 лв.(без „спирачна течност“-разтворител).

Днес виждам както орел мишка 🙂

Logged in as {{omniform_current_user_display_name}}. Edit your profile. Log out? Required fields are marked *

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comments are closed.

You must be logged in to post a comment.