Update на Windows XP без Internet Explorer + Active X

Идеята тука е да се обнови вашата бозичка(Windows ХР(хъръ)) без да се ползва Internet Explorer и Active X.

Това може да стане като в command prompt се изпълни:

wuauclt /detectnow

Има и друг вариант да се редактират регистрите, но няма смисъл понеже това става с една команда 🙂

Posted in:

Logged in as {{omniform_current_user_display_name}}. Edit your profile. Log out? Required fields are marked *

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comments are closed.

You must be logged in to post a comment.