Идеята тука е да се обнови вашата бозичка(Windows ХР(хъръ)) без да се ползва Internet Explorer и Active X.
Това може да стане като в command prompt се изпълни:
wuauclt /detectnow
Има и друг вариант да се редактират регистрите, но няма смисъл понеже това става с една команда 🙂
Logged in as {{omniform_current_user_display_name}}. Edit your profile. Log out? Required fields are marked *
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Comments are closed.
You must be logged in to post a comment.