Компилиране на ffmpeg и vlc

Написах една малка публикация за компилиране на ffmpeg и vlc под Debian 4.0. Публикацията може да бъде намерена в сайта на какво.орг (раздел „статии“) или ТУК
Надявам се, статията да бъде полезна. Успех!

Comments

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *