Написах една малка публикация за компилиране на ffmpeg и vlc под Debian 4.0. Публикацията може да бъде намерена в сайта на какво.орг (раздел „статии“) или ТУК
Надявам се, статията да бъде полезна. Успех!
Написах една малка публикация за компилиране на ffmpeg и vlc под Debian 4.0. Публикацията може да бъде намерена в сайта на какво.орг (раздел „статии“) или ТУК
Надявам се, статията да бъде полезна. Успех!
Вашият коментар